Menighedsråd | Rosenvængets Sogn

Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Menighedsråd

Formand Finn Schulz
Telefon: 40 17 33 61
E-mail:  fs@finnschulz.com

Næstformand Viggo Esager
E-mail: vies@webspeed.dk

Kasserer Jan Jull Nielsen
E-mail: jan@janjull.dk

Kontaktperson Lars Mortensen
E-mail:  email.to.lamor@gmail.com

Kirkeværge Ulrik Stærbo
Email: 

Formand for valgbestyrelsen Anders Gustav Svendsen
E-mail: svendsen@inbound.dk

Menigt medlem Kirsten Møllegård Hansen
E-mail: kirstenmghansen@gmail.com

Menigt medlem Marie Dahl Kongerslev
E-mail:  mkongerslev@gmail.com

Menigt medlem Majbritt Menander
E-mail:  majbritt@menander.dk

Menigt medlem Margrethe Høier
E-mail: hoiermargrethe@yahoo.dk

Menigt medlem Christel Lund Russell
E-mail: christel.russel@gmail.com

Menigt medlem Inge Susanne Ploug Larsen
E-mail: ploug.larsen@mail.dk

Menigt medlem Annette Søgaard Hansen
E-mail: annette3460@gmail.com

Menigt medlem Annakarin Ross Agner
E-mail:  anna.ross.agner@gmail.com

Menigt medlem Eva S. Vindekilde
E-mail: jenvind@webspeed.dk

 

Næste menighedsrådsmøde